  • LQH32MN330J01L
LQH32MN330J01L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32MN330J01L
HK JDW NO:
535-LQH32MN330J01L
Package:
1210
Step5Bar-code shipping tag
LQH32MN330J01L
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    33 μH
  • Max DC Current
    115mA
  • Frequency - Self Resonant
    12MHz
  • Q Factor
    40
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.5Ohm
  • Height
    2mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm