  • LQH32CN470K01L
LQH32CN470K01L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32CN470K01L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-LQH32CN470K01L
Package:
1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LQH32CN470K01L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    1210
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    2.5mm
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    47 μH
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    10MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    8Ohm
  • Height
    2mm