  • LQG15WH8N2J02D
LQG15WH8N2J02D
advertisement
Manufacturer No:
LQG15WH8N2J02D
HK JDW NO:
535-LQG15WH8N2J02D
Datasheet:
LQG15WH8N2J02D
Description:
Quantity:
In Stock : 7731
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQG15WH8N2J02D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    550mA
  • Inductance
    8.2nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    160mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    3.6GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    23
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.55A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.51mm