  • LPR4-0800-1500FL
LPR4-0800-1500FL
advertisement
Manufacturer No:
LPR4-0800-1500FL
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-LPR4-0800-1500FL
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Flat Lens, 0.800 in. (20.3mm) Body Height, 0.700 in. (17.8mm) Body Length