  • LPH1-04C24-5780-00
LPH1-04C24-5780-00
advertisement
Manufacturer No:
LPH1-04C24-5780-00
Manufacturer:
New Energy
HK JDW NO:
605-LPH1-04C24-5780-00
Package:
Description:
L2 BOARD, XHP70.2, LINEAR, 1X4,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LPH1-04C24-5780-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Series
    XHP70.2
  • Size / Dimension
    170.18mm Lx32.99mm W
  • Part Status
    Active
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    44.8V
  • Current - Test
    1.05A
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    156 lm/W
  • CCT (K)
    5700K
  • CRI (Color Rendering Index)
    80
  • Current - Max
    2.4A
  • Lens Type
    Domed
  • Temperature - Test
    85°C