  • LNA-40-04001200-20-15P
LNA-40-04001200-20-15P
advertisement
Manufacturer No:
LNA-40-04001200-20-15P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
HK JDW NO:
439-LNA-40-04001200-20-15P
Package:
Module, SMA Connectors
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LNA-40-04001200-20-15P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Series
    LNA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    15V
  • Frequency
    4GHz~12GHz
  • Test Frequency
    4GHz~12GHz
  • Current - Supply
    400mA