  • LL1005-FH1N5S=P3
LL1005-FH1N5S=P3
advertisement
Manufacturer No:
LL1005-FH1N5S=P3
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-LL1005-FH1N5S=P3
Package:
0402
Step5Bar-code shipping tag
LL1005-FH1N5S=P3
  • Package / Case
    0402
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
  • Current Rating
    300mA
  • Inductance
    1.5 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Current
    300mA
  • Frequency - Self Resonant
    10.5GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    130mOhm