  • LL1005-FH1N2S=P3
LL1005-FH1N2S=P3
advertisement
Manufacturer No:
LL1005-FH1N2S=P3
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-LL1005-FH1N2S=P3
Package:
0402
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LL1005-FH1N2S=P3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402
  • Material - Core
    Ceramic
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    300mA
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    1.2 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Current
    300mA
  • Frequency - Self Resonant
    12GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    100mOhm