  • LEN00C009120B
LEN00C009120B
advertisement
Manufacturer No:
LEN00C009120B
HK JDW NO:
17718-LEN00C009120B
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,9NO,12
Step5Bar-code shipping tag
LEN00C009120B
  • Operating Temperature
    0°C ~ 40°C
  • Series
  • Contact Form
    9PST-NO (9 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    120VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    102 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A