  • LEN00C004277B
LEN00C004277B
advertisement
Manufacturer No:
LEN00C004277B
HK JDW NO:
17718-LEN00C004277B
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NO,27
Step5Bar-code shipping tag
LEN00C004277B
  • Operating Temperature
    0°C ~ 40°C
  • Contact Form
    4PST-NO (4 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    277VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    235.5 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A