  • LDA100W-12-SNRY
LDA100W-12-SNRY
advertisement
Manufacturer No:
LDA100W-12-SNRY
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LDA100W-12-SNRY
Package:
Module
Datasheet:
LDA100W-12-SNRY
Description:
Quantity:
In Stock : 7478
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LDA100W-12-SNRY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    LDA (100W)
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Output Power
    102W
  • Current - Output 1
    8.5A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    35mm
  • Length
    222mm
  • Width
    62mm