  • LD6815TD/21P,125
LD6815TD/21P,125
advertisement
Manufacturer No:
LD6815TD/21P,125
HK JDW NO:
699-LD6815TD/21P,125
Package:
SC-74A, SOT-753
Datasheet:
LD6815TD/21P,125
Description:
Enable Fixed PMIC SC-74A, SOT-753
Quantity:
In Stock : 9000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
LD6815TD/21P,125
  • Package / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Supplier Device Package
    5-TSOP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Current - Supply (Max)
    150μA
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.1V
  • Protection Features
    Over Current, Transient Voltage
  • Current - Quiescent (Iq)
    35μA
  • Voltage Dropout (Max)
    0.25V @ 150mA Typ
  • PSRR
    75dB (1kHz)