  • LD083C334KAB2A
LD083C334KAB2A
advertisement
Manufacturer No:
LD083C334KAB2A
HK JDW NO:
66-LD083C334KAB2A
Description:
330nF Ceramic Capacitor 10%
Step5Bar-code shipping tag
LD083C334KAB2A
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Weight
    15.989131mg
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Depth
    2.03mm
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    2.03mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm