  • LCE01C804347A
LCE01C804347A
advertisement
Manufacturer No:
LCE01C804347A
HK JDW NO:
17718-LCE01C804347A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,8NC,4NO,
Step5Bar-code shipping tag
LCE01C804347A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Contact Form
    12PST-4NO/8NC (4 Form A, 8 Form B)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    347VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    295 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A