  • LCE00C101347A
LCE00C101347A
advertisement
Manufacturer No:
LCE00C101347A
HK JDW NO:
17718-LCE00C101347A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,1NC,1N
Step5Bar-code shipping tag
LCE00C101347A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Contact Form
    DPST-1NO/1NC (1 Form A, 1 Form B)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    347VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    295 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A