  • LCE00C006480A
LCE00C006480A
advertisement
Manufacturer No:
LCE00C006480A
HK JDW NO:
17718-LCE00C006480A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,6N
Step5Bar-code shipping tag
LCE00C006480A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Contact Form
    6PST-NO (6 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    460 ~ 480VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
  • Contact Rating (Current)
    30 A