  • LCE00C003240A
LCE00C003240A
advertisement
Manufacturer No:
LCE00C003240A
HK JDW NO:
17718-LCE00C003240A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,3N
Step5Bar-code shipping tag
LCE00C003240A
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 40°C
  • Series
  • Contact Form
    3PST-NO (3 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    230 ~ 240VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
  • Contact Rating (Current)
    30 A