  • LC1-36.0-F7P-2
LC1-36.0-F7P-2
advertisement
Manufacturer No:
LC1-36.0-F7P-2
HK JDW NO:
100-LC1-36.0-F7P-2
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 1mm. Fiber Optic Core, 7.0mm. Dia. Low Profile Lens, 36.0in. Length, Red