  • LB2E105JT1B0265165070ES0
LB2E105JT1B0265165070ES0
advertisement
Manufacturer No:
LB2E105JT1B0265165070ES0
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-LB2E105JT1B0265165070ES0
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 250V 1uF -40℃~+125℃ CL21B Radial Leaded,P=22.5mm Film Capacitors ROHS