  • L37-5-640-320-0.5-0
L37-5-640-320-0.5-0
advertisement
Manufacturer No:
L37-5-640-320-0.5-0
Manufacturer:
t-Global Technology
HK JDW NO:
788-L37-5-640-320-0.5-0
Package:
Description:
THERM PAD 640MMX320MM GRAY
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
L37-5-640-320-0.5-0
  • Series
    L37-5
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Conductive Pad, Sheet
  • Color
    Gray
  • Outline
    640.00mm x 320.00mm
  • Thermal Conductivity
    1.6W/m-K
  • Thickness
    0.0197 0.500mm