  • L22G224KN1A0120100050EOZ
L22G224KN1A0120100050EOZ
advertisement
Manufacturer No:
L22G224KN1A0120100050EOZ
HK JDW NO:
15946-L22G224KN1A0120100050EOZ
Description:
±10% 400V 220nF -40℃~+125℃ CL21 Radial Leaded,P=7.5mm Film Capacitors ROHS