  • L22G104KN135120095045EOZ
L22G104KN135120095045EOZ
advertisement
Manufacturer No:
L22G104KN135120095045EOZ
HK JDW NO:
15946-L22G104KN135120095045EOZ
Description:
±10% 400V 100nF -40℃~+125℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=10mm Film Capacitors ROHS