  • L22E473KJ1B0095080045EOJ
L22E473KJ1B0095080045EOJ
advertisement
Manufacturer No:
L22E473KJ1B0095080045EOJ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-L22E473KJ1B0095080045EOJ
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 250V 47nF -40℃~+125℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=7.5mm Film Capacitors ROHS