  • KTPS24-07530MP-VI-P1
KTPS24-07530MP-VI-P1
advertisement
Manufacturer No:
KTPS24-07530MP-VI-P1
HK JDW NO:
867-KTPS24-07530MP-VI-P1
Package:
Description:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 23W
Step5Bar-code shipping tag
KTPS24-07530MP-VI-P1
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    KTPS24 (24W)
  • Size / Dimension
    2.95Lx1.41W x 2.58 H 75.0mmx35.8mmx65.6mm
  • Power (Watts)
    23W
  • Approval Agency
    CB, CE, cUL, GS, PSE, RCM, UL
  • Current - Output (Max)
    3A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Input Type
    Multi-Blade (Included)
  • Voltage - Output
    7.5V
  • Region Utilized
    International
  • Input Connector
    Multi-Blade
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm