  • KQ1008TTE12NK
KQ1008TTE12NK
advertisement
Manufacturer No:
KQ1008TTE12NK
HK JDW NO:
430-KQ1008TTE12NK
Package:
1008
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KQ1008TTE12NK
  • Package / Case
    1008
  • Number of Pins
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    12 μH
  • Frequency - Self Resonant
    3.3GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    90mOhm
  • Height
    71μm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2.2mm