  • KQ0603TTE15NJ
KQ0603TTE15NJ
advertisement
Manufacturer No:
KQ0603TTE15NJ
HK JDW NO:
430-KQ0603TTE15NJ
Package:
0603
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 1376
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
KQ0603TTE15NJ
  • Package / Case
    0603
  • Weight
    2.012816mg
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    700mA
  • Frequency
    250MHz
  • Case Code (Metric)
  • Inductance
    15 nH
  • Max DC Current
    700mA
  • Frequency - Self Resonant
    4GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    170mOhm
  • Series Resistance
    170mOhm
  • Length
    1.6mm
  • Width
    1mm