  • KNP200JB-73-56R
KNP200JB-73-56R
advertisement
Manufacturer No:
KNP200JB-73-56R
HK JDW NO:
898-KNP200JB-73-56R
Datasheet:
KNP200JB-73-56R
Step5Bar-code shipping tag
KNP200JB-73-56R
  • Operating Temperature
    -40°C~200°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.205Diax0.610L 5.20mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    56Ohm
  • Power (Watts)
    2W