  • KH-6X6X13H-TJ
KH-6X6X13H-TJ
advertisement
Manufacturer No:
KH-6X6X13H-TJ
Manufacturer:
Shenzhen Kinghelm Elec
HK JDW NO:
16105-KH-6X6X13H-TJ
Package:
Datasheet:
Description:
NO PCPin 50mA 6mm 100MΩ 12V 260gf@±30gf 6mm -25℃~+70℃ 13mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS