  • K50-3C1SE66.4429MR
K50-3C1SE66.4429MR
advertisement
Manufacturer No:
K50-3C1SE66.4429MR
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-K50-3C1SE66.4429MR
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
K50-3C1SE66.4429MR
  • Package / Case
    CSMD
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    66.4429MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF