  • IS65C1024AL-45TLA3-TR
IS65C1024AL-45TLA3-TR
advertisement
Manufacturer No:
IS65C1024AL-45TLA3-TR
HK JDW NO:
413-IS65C1024AL-45TLA3-TR
Package:
32-TFSOP (0.724, 18.40mm Width)
Datasheet:
Description:
Memory IC 1 Mb kb 35mA mA 8b b
Step5Bar-code shipping tag
IS65C1024AL-45TLA3-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
  • Number of Pins
    32
  • Supplier Device Package
    32-TSOP I
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Technology
    SRAM - Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Interface
    Parallel
  • Max Supply Voltage
    5.5V
  • Min Supply Voltage
    4.5V
  • Memory Size
    1Mb 128K x 8
  • Number of Ports
    1
  • Nominal Supply Current
    35mA