  • IS61QDPB41M36A-450B4I
IS61QDPB41M36A-450B4I
advertisement
Manufacturer No:
IS61QDPB41M36A-450B4I
HK JDW NO:
413-IS61QDPB41M36A-450B4I
Description:
Memory IC 36 Mb kb
Step5Bar-code shipping tag
IS61QDPB41M36A-450B4I
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Part Status
    Active
  • Technology
    SRAM - Synchronous, QUADP
  • Voltage - Supply
    1.71V~1.89V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Supply Voltage
    1.8V
  • Memory Size
    36Mb 1M x 36
  • Number of Ports
  • Clock Frequency
    450MHz
    36
  • Address Bus Width
    18b
  • Density
    36 Mb
  • Standby Current-Max
    0.34A