  • IMC-06035.6NH5%
IMC-06035.6NH5%
advertisement
Manufacturer No:
IMC-06035.6NH5%
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-IMC-06035.6NH5%
Step5Bar-code shipping tag
IMC-06035.6NH5%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current Rating
    430mA
  • Inductance
    5.6 nH
  • Frequency - Self Resonant
    4.6GHz