  • ILCX04-FB1F18-6.000MHZ
ILCX04-FB1F18-6.000MHZ
advertisement
Manufacturer No:
ILCX04-FB1F18-6.000MHZ
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-ILCX04-FB1F18-6.000MHZ
Package:
Description:
Crystal 6MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD T/R