  • IHLP6767GZER1R8M11
IHLP6767GZER1R8M11
advertisement
Manufacturer No:
IHLP6767GZER1R8M11
HK JDW NO:
873-IHLP6767GZER1R8M11
Step5Bar-code shipping tag
IHLP6767GZER1R8M11
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    IHLP-6767GZ-11
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.675Lx0.675W 17.15mmx17.15mm
  • Tolerance
    ±20%
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Molded
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    1.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    4.18mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Self Resonant Frequency
    750kHz
  • Height
    7mm
  • Height Seated (Max)
    0.276 7.00mm