  • IHLP2525CZRZ100M01
IHLP2525CZRZ100M01
advertisement
Manufacturer No:
IHLP2525CZRZ100M01
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-IHLP2525CZRZ100M01
Package:
2525
Step5Bar-code shipping tag
IHLP2525CZRZ100M01
  • Package / Case
    2525
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    7A
  • Frequency - Self Resonant
    5MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    105mOhm
  • Height
    3mm
  • Length
    6.86mm
  • Width
    6.47mm