  • IDT71V65602S133BG8
IDT71V65602S133BG8
advertisement
Manufacturer No:
IDT71V65602S133BG8
HK JDW NO:
668-IDT71V65602S133BG8
Package:
119-BGA
Description:
Memory IC IDT71V65602
Step5Bar-code shipping tag
IDT71V65602S133BG8
  • Package / Case
    119-BGA
  • Supplier Device Package
    119-PBGA (14x22)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V65602
  • Memory Size
    9Mb 256K x 36
  • Clock Frequency
    133MHz