  • HY224M30LEXLX
HY224M30LEXLX
advertisement
Manufacturer No:
HY224M30LEXLX
Manufacturer:
HONGFARAD
HK JDW NO:
17970-HY224M30LEXLX
Package:
Datasheet:
Description:
220nF 300VAC ±20% Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS