  • HV2220Y822MXHATHV
HV2220Y822MXHATHV
advertisement
Manufacturer No:
HV2220Y822MXHATHV
HK JDW NO:
877-HV2220Y822MXHATHV
Package:
2220 (5750 Metric)
Datasheet:
HV2220Y822MXHATHV
Description:
HV 8200pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±20% X7R 0.220Lx0.200W 5.59mmx5.08mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 2220 (5750 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV2220Y822MXHATHV
  • Package / Case
    2220 (5750 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.200W 5.59mmx5.08mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    3000V 3kV
  • Capacitance
    8200pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm