  • HV1825Y102MXVATHV
HV1825Y102MXVATHV
advertisement
Manufacturer No:
HV1825Y102MXVATHV
HK JDW NO:
877-HV1825Y102MXVATHV
Datasheet:
HV1825Y102MXVATHV
Description:
HV 1000pF 4000V 4kV Ceramic Capacitor ±20% X7R 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV1825Y102MXVATHV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    4000V 4kV
  • Capacitance
    1000pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm