  • HTS05473925FPB19
HTS05473925FPB19
advertisement
Manufacturer No:
HTS05473925FPB19
HK JDW NO:
875-HTS05473925FPB19
Description:
Through Hole 39.2MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS05473925FPB19
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    39.2MOhm
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    4.5mm
  • Length
    47mm