  • HTS05232505FPB19
HTS05232505FPB19
advertisement
Manufacturer No:
HTS05232505FPB19
HK JDW NO:
875-HTS05232505FPB19
Description:
Through Hole 25MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS05232505FPB19
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    25MOhm
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    4.5mm
  • Length
    23mm