  • HTS05231805FKB19
HTS05231805FKB19
advertisement
Manufacturer No:
HTS05231805FKB19
HK JDW NO:
875-HTS05231805FKB19
Description:
Through Hole 18MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS05231805FKB19
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    18MOhm
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    4.5mm
  • Length
    23mm