  • HTS00683305JPB15
HTS00683305JPB15
advertisement
Manufacturer No:
HTS00683305JPB15
HK JDW NO:
875-HTS00683305JPB15
Description:
Through Hole 33MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00683305JPB15
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    33MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.5mm
  • Length
    14mm