  • HTS00681005FKB15
HTS00681005FKB15
advertisement
Manufacturer No:
HTS00681005FKB15
HK JDW NO:
875-HTS00681005FKB15
Description:
Through Hole 10MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00681005FKB15
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.5mm
  • Length
    14mm