  • HTS00681003DKB15
HTS00681003DKB15
advertisement
Manufacturer No:
HTS00681003DKB15
HK JDW NO:
875-HTS00681003DKB15
Description:
Through Hole 100kOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00681003DKB15
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.5mm
  • Length
    14mm