  • HTS00631005KPB17
HTS00631005KPB17
advertisement
Manufacturer No:
HTS00631005KPB17
HK JDW NO:
875-HTS00631005KPB17
Description:
Through Hole 10MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00631005KPB17
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    10MOhm
  • Diameter
    2.2mm
  • Length
    8.5mm