  • HPS5231603FKB19
HPS5231603FKB19
advertisement
Manufacturer No:
HPS5231603FKB19
HK JDW NO:
875-HPS5231603FKB19
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
HPS5231603FKB19
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    160kOhm
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    5mm
  • Length
    23mm