  • HPS0681004FPB15
HPS0681004FPB15
advertisement
Manufacturer No:
HPS0681004FPB15
HK JDW NO:
875-HPS0681004FPB15
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 1MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HPS0681004FPB15
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    1MOhm
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.6mm
  • Length
    15mm