  • HPS0584702KKB15
HPS0584702KKB15
advertisement
Manufacturer No:
HPS0584702KKB15
HK JDW NO:
875-HPS0584702KKB15
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 47kOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HPS0584702KKB15
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.4mm
  • Length
    6.5mm