  • HN1810300000G
HN1810300000G
advertisement
Manufacturer No:
HN1810300000G
HK JDW NO:
48-HN1810300000G
Description:
Bulk 0.138 3.50mm Orange 1 Levels Free Hanging (In-Line) Plug, Female Sockets HN Thermoplastic Tin Phosphor Bronze
Step5Bar-code shipping tag
HN1810300000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Number of Positions
    18
  • Pitch
    0.138 3.50mm
  • Insulation Height
    0.512 13.00mm
  • Voltage - UL
    300V
  • Current - UL
    10A